fbpx
א א א
הכנס טקסט בתמונה

ללמוד EFT בסיסי בסדנת "טאפינג לאיזון חיים" : מיקה אלמגור

 

טאפינג היא טכניקה מאוד פשוטה אך בעלת עוצמה מפתיעה. ללא ניסיון קודם, ובתוך דקות ניתן לחוות תוצאות מהותיות של שינוי. 

לפי הרפואה הסינית העתיקה, בדומה למערכות העצבים והדם, כל הגוף שלנו מרושת במערכת אנרגטית – מרידיאנים – שדרכם זורמת אנרגית החיים. כל הפחדים, הרגשות או התגובות השליליים הם אנרגיה שלילית שמצטברת לאורך המרידיאנים, ובסופו של דבר יוצרת בהם חסימות. בעזרת הטאפינג על נקודות הקצה של המרידיאנים (בדומה לדיקור שהוכח כשיטה יעילה לפתיחת חסימות אנרגטיות), ומשפטי הכרה חיוביים, אנחנו מעבירים פולסים חשמליים למוח – ויוצרים בו הקשרים חדשים (נתיבים חדשים) שמתבטאים בשחרור החסימות ובהזרמת אנרגיה חיובית לכל תא ותא.
 

בעבר המדענים סברו שהגנים שלנו קבועים, וכי דבר לא יכול לשנות את המבנה הגנטי.
אבל הביולוגיה החדשה מוכיחה (במחקרים רבים שנעשו) שתאי הדם בעצם מגיבים לסביבתם החיצונית - מגיבים לאור, לחום וקור, לחיידקים…  וגם מגיבים לסביבתם הפנימית -למחשבות, לאמונות, לרגשות ולתדרים.  התגובות האלו משנות את DNA   שלנו.
במילים אחרות, שינוי מודע של האמונות והמחשבות שלנו יוצר שינוי ברמת התאים, ויש לו כוח עצום להשפיע על הבריאות שלנו, על ההצלחה, על השפע, על מערכות היחסים על הגשמת החלומות שלנו.

חולי טרשת נפוצה מתמודדים מידיי יום עם רמות מאד גבוהות של מועקה ולחץ (סטרס) בכל תחומי החיים. בו זמנית הם נדרשים לעמוד באתגרים פיזיים מורכבים, אתגרים רגשיים ואתגרים מנטליים, שמקרינים עליהם, על מערכות היחסים שלהם, ועל כל קיומם וגובים מחירים עצומים.

EFT  נמצא ככלי שיכול לתרום משמעותית להקלה על החולים ובני משפחותיהם, תוך חיזוק החוסן הפיזי, הנפשי והמנטלי.

ניתן להתרשם מהוידאו הרשמי של מייסד השיטה גרי קרייג (כולל עדות של חולה טרשת נפוצה)
https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=GEKitYVpZYI

בסדנה  “טאפינג לאיזון חיים” נתמקד בקבלת הקלה מיידית במצבים של סטרס, כאב, חרדה ורגשות שליליים לטובת הבריאות הפיזית והנפשית של המשתתפים והסובבים אותם. השימוש בטאפינג הוא בטוח לגמרי ואין לו תופעות לואי. קל, פשוט, יעיל וזול לעשות טאפינג, וכל אחד יכול!  לא נדרש שום ניסיון קודם, כישרון, ציוד או מיומנות, וכל מה שצריך לעשות – להקציב כמה דקות ביום, לעשות מספר צעדים פשוטים ולשנות את החיים לטובה 

הסדנה מורכבת משני מפגשים טרנספורמטיביים של 3 שעות כל אחד. במפגש הראשון, נלמד את עיקרי השיטה - תאוריה ופרקטיקה, נתנסה בפועל, וכל משתתף יתנסה בנושא ספציפי שיבחר לעבוד עליו. במפגש השני, נעמיק את הלמידה, נרחיב את הכלי הבסיסי, ונלמד יישומים נוספים. המשתתפים יקבלו במתנה חוברת עבודה . 

מנחה:
מיקה אלמגור אנטונובסקי, אני עובדת סוציאלית קלינית וקרימינולוגית (MA), בעלת ותק של 30 שנות טיפול, ייעוץ והנחיית קבוצות. מדריכה ועושה supervision למטפלים ולארגונים.
מ2004 מתקשרת ושמאנית ב”דרך הסגולה® – חיים בעוצמת הבחירה”, מומחית לאיזון רגשי בעזרת כלים אנרגטיים, תהליכי שחזור גלגולים, דמיון מודרך, EFT, תטא הילינג ואקסס בארס.
מומחית להקלה על תסמיני גיל המעבר. מנחת מעגלי העצמה וריפוי. בעלת קליניקה ברעות.
טלפון: 0507959529
מייל: mika4@smile.net.il
 

פרטיםאודות סדנת “טאפינג לאיזון חיים 

קהל היעד : חולי טרשת נפוצה 

מספר המשתתפים המשוער: עד 20 בכל מחזור. עדיף בישיבת מעגל (בסדנה מעל 12 משתתפים תשקל ישיבת שורות). 

מיקום המפגש: חלל ייעודי שכור 

ציוד: לוח / פליפצ’ארט 

תאריך האירוע/מפגש: בשנת 2018. עדיפות לשני מפגשים עוקבים בני שלוש שעות אקדמיות כל מפגש. במהלך 3 שעות הסדנה תהיינה 2 הפסקות, לטובת התרעננות המשתתפים. 

שעות המפגשהימים והשעות יתואמו עם עירית. 

התמיכה המבוקשת: עבור סדנה בת שני מפגשים (שש שעות אקדמיות סה”כ), הכוללים: שכר מנחה מקצועית, שכירת מקום, כיבוד קל, הסעות למשתתפים, קמפיין פרסום בערוצי המדיה החברתית של העמותה, פייסבוק, יוטיוב וניוזלטר. יחסי ציבור במדיה בעיתונות המקומית והארצית. 

חסות בלעדית: כן  

התמורה לתורם:  אזכור התורם כנותן חסות בפירסום ויח”צ לפי החוק. 

אזהרה – אין לראות בסדנה תחליף לכל טיפול רפואי ואחר שהמשתתפים מקבלים.
אין לצפות לריפוי המחלה טרשת נפוצה, אף שיש עדויות של אנשים שנרפאו.