fbpx
א א א
הכנס טקסט בתמונה

מורן שריג חכם - מעצבת תכשיטים: קיטבג 120L

 

יש לי קיטבג על הגב, לא סתם קיטבג, קיטבג של 120L. והוא ממש כבד, אבל אני לא נותנת לו להכביד עלי, אלא מקבלת ומכילה אותו באהבה גדולה, ממש כמתנה ויותר מזה, בחיים לא הייתי מחליפה אותו באחר.

לפני קצת יותר מעשור קיבלתי במתנה MS או בשמה הסקסי יותר טרשת נפוצה ואני מטורשת עליה!!!!! כי היא שלי ורק שלי. ובאותו יום, כחודש לפני שהתחתנו אמרו לי תשימי עלייך את ה 120 L האלו ותלמדי להכיל אותם באהבה או לא באהבה את תלמדי להכיל. וזה לא היה פשוט שלא נאמר קשה מאוד! ויש רגעים שאני לא מבינה בכלל איך זה נפל עלי.

כי פעולות פשוטות כמו ללכת למרחק של כמה מטרים בלבד עד הגן של עמית (הבן שלי) ולקבל מכות של חשמל טובות ברגליים בשילוב זרמים איכותיים, או כאבים בלתי פוסקים בכל הגוף ברמה שהרוח כואבת כשנושבת לידי או מקרים בהם  הידיים שלי, שהן כלי העבודה שלי שפתאום מחליטות להפסיק לזוז כי זה מה שנוח להן באותו רגע ועוד.

הרבה רגעים טובים אחרים ותאמינו לי שיש לי סל מלא. צברתי נסיון , חוסכת לכם תיאורים :). אבל הגורם העיקר אצלי לכל הטוב הזה הוא לחץ וסטרס ואז הבנתי שאין ברירה, זו רק אני והיא, וזר לא יבין זאת. ולכן מנתבת וכותבת את חיי רק בדרך שנכונה וטובה לי ובעיקר בגלל הסיטואציה הנחמדה הזו החלטתי לקחת את עצמי בשתי ידיים ולעשות את מה שנכון לי ועבורי בדיוק מהנקודה הזו.

אז בגב זקוף תמיד הולכת על הקצה, ציפור חופשייה ולא מפחדת מכלום, דואגת לנצל כל רגע ורגע בחיי כי אי אפשר לדעת  מה יקרה מחר , תמיד דואגת למלא את עצמי בעוד דברים שישתלבו בחיי ובחיי שזה נהדר. והדרך בה בחרתי, העצמאות שלי, זכיתי בה ללא ספק ויכול להיות שללא הטרשת לא הייתי חושבת על זה בכלל.  כל רגע שממלא אותי בעיצוב ובצורפות הוא התרופה שלי לטרשת, הוא התרופה הטובה ביותר לחיים שלי. כל תכשיט שאני מעצבת ויוצרת אני מרגישה שנצחתי עוד שלב, שטיפסתי על עוד פסגה של הר.

למדתי לחיות עם זה וממשיכה ללמוד כל יום את דרך ההתמודדות הזאת. ושלא תחשבו, זה הכי קשה בעולם אבל תדעו שיש חיים אחרי הבשורה והם דווקא ממש ממש יפים וטובים. וללא האיש המקסים שלי והילדים הכל כך נדירים שלי, ההורים שלי ואחותי ההורסת אין לי מושג איך הייתי מצליחה בכלל .

אז תודה לכם אהובים שלי, תודה שאתם כאן מצליחים להכיל אותי ואת השגעונות המטורפים שלי ותודה ללקוחות שלי שמאמינים בי ומאפשרים לי ללכת הכי רחוק שאפשר כי הם יודעים שהעיצוב אצלי יוצא מעומק הלב ואת הרעיונות לעיצוב תכשיטים מטורפים ובלתי שגרתיים שיש  לי בראש אף אחד לא יוכל לקחת ממני כי זו אני, ואין ספק שאני מטורפת ולא שגרתית, בקטע טוב…

ותודה מיוחדת לטרשת שלי , שבלעדייך כל זה לא היה קורה. אני באמת שמחה שאת כאן. תדעו שטרשת נפוצה זו מילה סקסית ואנחנו פה בשביל לשרוד ולטרוף את החיים!!!!  אז שתפו את האופטימיות שלי כדי שאף אחד לא יעקם את הראש הצידה כששומע על מישהו שחי עם טרשת נפוצה כי סך הכל זוהי זוגיות מאוד יציבה.
ותזכרו תמיד לקחת דברים בפרופורציות הנכונות, אני כבר לקחתי.

באהבה גדולה

מורנה

בתמונה – לוחמת, במנוחת הלוחמת.